2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa wodorotlenku wapna do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodorotlenku wapnia do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie w następujących maksymalnych ilości 2500 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ. Miejsce realizacji umowy: Zakład Termicznego
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44921200 Kalk
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wodorotlenku wapnia do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie w następujących maksymalnych ilości 2500 Mg 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 8.2. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o rozpoczęciu realizacji umowy z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. Planowany termin rozpoczęcia realizacji umowy to lipiec-sierpień 2026 r. Termin ten może ulec zmianie. 8.3. W przypadku gdy do upływu okresu wskazanego w pkt 8.1 SWZ nie zostanie osiągnięta maksymalna ilości dostaw wynikających z punktu 3.1 SWZ, Zamawiający przewiduje możliwość świadczenia dostaw po tym okresie do wyczerpania tych ilości, jednak nie dłużej niż przez kolejne 6 miesięcy. Zamawiający poinformuje o swojej decyzji Wykonawcę nie później niż 7 dni przed upływem okresu wskazanego w pkt 8.1 SWZ.