See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Volledig onderhoud van de brandbestrijdingsinstallaties
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor diensten, met betrekking tot het algemene onderhoud van de brandpreventie- en brandbestrijdingsinstallaties, in de verschillende sociale appartementsgebouwen van de LBW, gelegen te 1000 Brussel, 1120 Neder-Over-Heembeek en 1130 Haren.
Interne Kennung: LBW 06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van de noodverlichting en onderdelen die met deze installaties verband houden.
Beschreibung: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van de noodverlichting en onderdelen die met deze installaties verband houden.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van de rookafvoeren en onderdelen die met deze installaties verband houden.
Beschreibung: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van de rookafvoeren en onderdelen die met deze installaties verband houden.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van de sprinklerinstallaties en onderdelen die met deze installaties verband houden.
Beschreibung: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van de sprinklerinstallaties en onderdelen die met deze installaties verband houden.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van de branddetectie en onderdelen die met deze installaties verband houden.
Beschreibung: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van de branddetectie en onderdelen die met deze installaties verband houden.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van brandbestrijding en aansturingen van bepaalde complexen.
Beschreibung: Controle, onderhoud, instandhouding en herstelling van brandbestrijding en aansturingen van bepaalde complexen.
Interne Kennung: 5