2. Verfahren
Verfahren
Titel: 25-010 Živé stádo – rezervace 240 tun
Beschreibung: Předmětem VZ je zajištění státních hmotných rezerv formou rezervace a ochraňování jatečného skotu (dále také „HR živé stádo“ nebo „HR“) s podmínkou budoucího odkoupení HR živého stáda nebo jeho části. Předmětem je jatečný býk výkrm (ve stáří do 24 měsíců, 40 tun) a jatečná kráva (ve stáří nad 24 měsíců, 200 tun), celkem 240 tun. HR živého stáda bude v souladu se zákonem 97/1993 Sb., o působnosti Správy státních hmotných rezerv, ve znění pozdějších předpisů, považováno za majetek České republiky s příslušností hospodařit pro zadavatele. VZ je v souladu s ust. § 35 zákona rozdělena na dvě části, a to: • 1. část VZ – Čechy o jatečný býk výkrm ve stáří do 24 měsíců, 20 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 23 500 kg, koeficient 1,7) o jatečná kráva ve stáří nad 24 měsíců, 100 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 105 260 kg, koeficient 1,9) o ustájení na území těchto krajů: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj. • 2. část VZ – Morava o jatečný býk výkrm ve stáří do 24 měsíců, 20 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 23 500 kg, koeficient 1,7) o jatečná kráva ve stáří nad 24 měsíců, 100 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 105 260 kg, koeficient 1,9) o ustájení na území těchto krajů: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Interne Kennung: 12426/25-SSHR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03321000 Rinder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ – Čechy
Beschreibung: 1. část VZ – Čechy je rezervace a ochraňování jatečného skotu (dále také „HR živé stádo“ nebo „HR“) s podmínkou budoucího odkoupení HR živého stáda nebo jeho části: o jatečný býk výkrm ve stáří do 24 měsíců, 20 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 23 500 kg, koeficient 1,7) o jatečná kráva ve stáří nad 24 měsíců, 100 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 105 260 kg, koeficient 1,9) o ustájení na území těchto krajů: Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj.
Interne Kennung: 1. část VZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Viz čl. 13 odst. 13.1. Zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ – Morava
Beschreibung: Předmětem 2. části VZ – Morava je rezervace a ochraňování jatečného skotu (dále také „HR živé stádo“ nebo „HR“) s podmínkou budoucího odkoupení HR živého stáda nebo jeho části: o jatečný býk výkrm ve stáří do 24 měsíců, 20 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 23 500 kg, koeficient 1,7) o jatečná kráva ve stáří nad 24 měsíců, 100 tun ± 3 % (dle výtěžnosti maso 105 260 kg, koeficient 1,9) o ustájení na území těchto krajů: kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj
Interne Kennung: 2. část VZ