352255-2025 - Ergebnis
Niederlande – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Onderhoud waterlopen Tholen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud waterlopen Tholen
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a. Het maaien van droge taluds waterlopen en waterpartijen, b. het uitmaaien droge en natte watergangen en waterpartijen c. het verzamelen en afvoeren van vrijkomend materiaal, d. het vrij maaien van inname punten t.b.v. brandweer, e. schoonmaken uitstroom punten, Zie bestek.
Interne Kennung: K011316 / Z.1209946
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie aanbestedingsleidraad zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad paragraaf 8.6.