2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kenniscommunity Lage Temperatuur Aardwarmte
Beschreibung: Deze aanbesteding ziet toe op een invulling van de Kenniscommunity binnen programmalijn 3 van het versnellingsprogramma Lage Tempratuur Aardwarmte (LTA). Er wordt beoogd dat deze zal bestaan uit zowel fysieke (e.g. events, workshops) als digitale aspecten (digitaal platform) welke stakeholders stimuleren om kennis te delen en van elkaar te leren op het gebied van LTA. Zie aanbestedingsdocument paragraaf 2.4.
Interne Kennung: 202602039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79415200 Entwurfsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 2.4.1. Herziening clausules conform artikel 2.163c aanbestedingswet 2012 van het aanbestedingsdocument.