See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van gekoelde voeding en diepvriesproducten
Beschreibung: Deze opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst voor het leveren van gekoelde voeding en diepvriesproducten aan het facilitair platform en de Vitaz cafetaria's. Het betreft een raamovereenkomst met één opdrachtnemer.
Interne Kennung: PPP0OF-2410/6254/2026AKDPVB1640
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Leveren van gekoelde voeding en diepvriesproducten
Interne Kennung: 2026AKDPVB1640_1