See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer Self Service Platform (SSP)
Beschreibung: Sinds 2009 is het ministerie van BZ de eigenaar van het zelfserviceplatform SSP. Om continuïteit en kwaliteit van de dienstverlening te borgen is het wenselijk om Technisch Beheer en Support inclusief Adaptief beheer op ons platform uit te laten voeren op basis van een Managed Service contract. Op basis van een Marktconsultatie (december 2025 t/m januari 2026) heeft de AD vastgesteld, dat er één leverancier is die technisch aan de gestelde eisen uit de Marktconsultatie kan voldoen. Medewerkers van het ministerie van Buitenlandse Zaken
Interne Kennung: 201865003.001.141
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72266000 Software-Beratung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Beheer SSP
Beschreibung: Beheer SSP Platform voor medewerkers van het Ministerie van Buitenlandse Zaken
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung