352335-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Prothesen – Dostawa materiałów ortopedycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów ortopedycznych
BeschreibungDostawa materiałów ortopedycznych. Zamawiający udziela zamówienia w podziale na zadania: Zadanie 1 – Proteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego Zadanie 2 - Endoproteza cementowa stawu kolanowego, anatomiczna, kłykciowa z możliwością zachowania lub usunięcia więzadeł krzyżowych. Możliwość rozbudowy o oparty na podstawowym systemie system rewizyjny składający się z klinów oraz trzpieni i śrub. Zadanie 3 - Endoproteza bezcementowa i cementowana stawu biodrowego dwumobilna Zadanie 4 – Implanty urazowe Zadanie 5 - Płyty, gwoździe krętarzowe, implanty i gwoździe elastyczne Zadanie 6 – Cement kostny
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33697110 Knochenzemente
5. Los
LosLOT-0001
TitelProteza bezcementowa i cementowa stawu biodrowego
BeschreibungStała dostawa protez bezcementowych i cementowych stawu biodrowego wraz z cementem kostnym. Dostawca gwarantuje stworzenie „depozytu” zawierającego pełny typoszereg protez wraz cementem kostnym, stanowiących przedmiot zamówienia oraz uzupełnienie go po zużyciu poszczególnego asortymentu. Na czas realizacji umowy Dostawca w ramach przedmiotu zamówienia i ustalonego wynagrodzenia, użyczy Zamawiającemu kompletnego instrumentarium do montażu protez będących przedmiotem zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji
LosLOT-0002
TitelEndoproteza cementowa stawu kolanowego, anatomiczna, kłykciowa z możliwością zachowania lub usunięcia więzadeł krzyżowych. Możliwość rozbudowy o oparty na podstawowym systemie system rewizyjny składający się z klinów oraz trzpieni i śrub.
BeschreibungStała dostawa endoprotezy cementowej stawu kolanowego, anatomicznej, kłykciowej z możliwością zachowania lub usunięcia więzadeł krzyżowych. Możliwość rozbudowy o oparty na podstawowym systemie system rewizyjny składający się z klinów oraz trzpieni i śrub. Dostawca gwarantuje stworzenie „depozytu” zawierającego pełny typoszereg protez wraz cementem kostnym, stanowiących przedmiot zamówienia oraz uzupełnienie go po zużyciu poszczególnego asortymentu. Na czas realizacji umowy Dostawca w ramach przedmiotu zamówienia i ustalonego wynagrodzenia, użyczy Zamawiającemu kompletnego instrumentarium do montażu protez będących przedmiotem zamówienia.
LosLOT-0003
TitelEndoproteza bezcementowa i cementowana stawu biodrowego dwumobilna
BeschreibungStała dostawa endoprotez bezcementowych i cementowych stawu biodrowego. Dostawca gwarantuje stworzenie „depozytu” zawierającego pełny typoszereg protez, stanowiących przedmiot zamówienia oraz uzupełnienie go po zużyciu poszczególnego asortymentu. Na czas realizacji umowy Dostawca w ramach przedmiotu zamówienia i ustalonego wynagrodzenia, użyczy Zamawiającemu kompletnego instrumentarium do montażu protez będących przedmiotem zamówienia.
LosLOT-0004
TitelImplanty urazowe
BeschreibungStała dostawa implantów ortopedycznych. Dostawca gwarantuje stworzenie „depozytu” zawierającego pełny typoszereg implantów , stanowiących przedmiot zamówienia oraz uzupełnienie go po zużyciu poszczególnego asortymentu. Na czas realizacji umowy Dostawca w ramach przedmiotu zamówienia i ustalonego wynagrodzenia, użyczy Zamawiającemu kompletnego instrumentarium do montażu protez będących przedmiotem zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
LosLOT-0005
TitelPłyty, gwoździe krętarzowe, implanty i gwoździe elastyczne
BeschreibungStała dostawa implantów ortopedycznych. Dostawca gwarantuje stworzenie „depozytu” zawierającego pełny typoszereg protez, stanowiących przedmiot zamówienia oraz uzupełnienie go po zużyciu poszczególnego asortymentu. Na czas realizacji umowy Dostawca w ramach przedmiotu zamówienia i ustalonego wynagrodzenia, użyczy Zamawiającemu kompletnego instrumentarium do montażu protez będących przedmiotem zamówienia.
LosLOT-0006
TitelCement kostny
BeschreibungStała dostawa cementu kostnego. Dostawca gwarantuje stworzenie „depozytu” zawierającego pełny typoszereg asortymentu stanowiących przedmiot zamówienia oraz uzupełnienie go po zużyciu poszczególnego asortymentu.