2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w SPZZOZ w Wyszkowie - Pakiet 2
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia w SPZZOZ w Wyszkowie Część nr 1 Pakiet nr 2– Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania i usług w zakresie cyberbezpieczeństwa Szczegółowo opisany w Załącznik nr 2.2 i Załącznik nr 2.2 A i Załączniku 2.2B Zadanie obejmuje dostawę infrastruktury sprzętowej oraz oprogramowania. 2. Wykonawca zapewni, że osoby uczestniczące w realizacji zamówienia będą w stanie skutecznie komunikować się z Zamawiającym w języku polskim, w szczególności w zakresie bieżących ustaleń i dokumentacji związanej z realizacją umowy. 3. Warunki dostawy i płatności szczegółowo opisane w Załączniku nr 5.1 i 5.2 Projektowane postanowienia umowy 1) Miejsce dostawy: SPZZOZ w Wyszkowie ul. KEN 1 07-200 Wyszków 2) Wykonawca na własny koszt i ryzyko i we własnym zakresie zapewnia transport i rozładunek 3) Termin płatności faktury to 60 dni od dnia dostarczenia prawidłowo wystawionej faktury Zamawiającemu.
Vorherige Bekanntmachung: 255616-2026
Interne Kennung: DEZ/Z/341/ZP-11/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 20.03.2026 r Zamawiający unieważnił postępowanie w zakresie Część nr 2 na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp. Jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu (art. 226 ust. 1 pkt 14 ustawy Pzp) ze względu na błąd w wadium – brak ciągłości zabezpieczenia od dnia składania ofert (wadium skuteczne dopiero od dnia następnego). Uzasadnienie podjęcia natychmiastowych działań: Zamawiający podjął decyzję o niezwłocznym wszczęciu ponownego postępowania na unieważniony zakres, nie czekając na upływ terminu na wniesienie odwołania, z następujących powodów: Oczywistość wady prawnej: Stwierdzona wada wadium (brak ochrony w pierwszym dniu terminu związania ofertą) jest błędem nieusuwalnym i skutkuje obligatoryjnym odrzuceniem oferty. Orzecznictwo KIO w tym zakresie jest jednolite – taka oferta nie może zostać wybrana. Ryzyko skutecznego odwołania jest zatem zerowe. Dyscyplina czasowa projektu KPO: Przedmiotowe zamówienie jest kluczowe dla realizacji kamieni milowych w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Każdy dzień zwłoki w wyłonieniu wykonawcy realnie zagraża terminowemu rozliczeniu wydatków i otrzymaniu refundacji środków z KPO. Efektywność i celowość: Działanie Zamawiającego zmierza do minimalizacji strat czasu przy zachowaniu pełnej konkurencyjności. Nowe postępowanie jest otwarte dla wszystkich wykonawców, co gwarantuje równe traktowanie i przejrzystość, przy jednoczesnym zabezpieczeniu interesu finansowego państwa (terminy KPO).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72263000 Software-Implementierung, 32420000 Netzausrüstung, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 2 – Dostawa sprzętu komputerowego, oprogramowania i usług w zakresie cyberbezpieczeństwa
Interne Kennung: Pakiet 2