2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup vozu pro čištění kanalizace pro VAK Trutnov
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka speciálního vozidla na čištění kanalizace s kombinovanou nástavbou.
Interne Kennung: VZ0220196
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka na dodávky je zadána dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek v pozdějším znění (dále jen „ZZVZ“) v souladu s § 56 v otevřením řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415200 Kraftkarren, 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 42415200 Kraftkarren
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje, s přihlédnutím k § 100 odst. 2 ZZVZ, možnost nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně.