352408-2025 - Ergebnis
Tschechien – Netzwerkserver – Rozvoj elektronických služeb města Vyškov
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozvoj elektronických služeb města Vyškov
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je dodávka předmětu plnění, který je vyspecifikován v přílohách č. 1.1, 1.2 a 1.3 zadávací dokumentace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32422000 Netzkomponenten
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Portál občana města Vyškov
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky je vytvoření (dodávka a implementace) informačního systému veřejné správy „Portál občana“ včetně poskytnutí licencí s neomezenou platností a pro neomezený počet uživatelů potřebných pro jeho užívání, integrace dodaného systému se stávajícím aplikačním vybavením zadavatele a s centrálními systémy, a zajištění jeho provozu a servisní podpory.
Interne KennungČást 1 - Portál občana města Vyškov
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
LosLOT-0003
TitelČást 3 – Nadstavba „Dokladová finanční kontrola“ pro řešení automatizace elektronického schvalovacího procesu kontroly dokladů
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky je dodávka a implementace funkční nadstavby „Dokladová finanční kontrola“ ekonomického systému (ERP) „IS GINIS“ zajišťující schvalovací proces finanční a účetní kontroly ekonomických dokladů.
Interne KennungČást 3 – Nadstavba „Dokladová finanční kontrola“ pro řešení automatizace elektronického schvalovacího procesu kontroly dokladů
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Next-generation firewall
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky je dodávka next-generation firewallu a souvisejících činností.
Interne KennungČást 2 - Next-generation firewall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten