2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure voor bouwkundig onderhoud ten behoeve van Stichting Kindante
Beschreibung: Het werk betreft de volgende werkzaamheden: • Correctief onderhoud en kleine bouwkundige werkzaamheden • Planmatig onderhoud • Vervangingsonderhoud • Advies (waaronder het opstellen van het Meerjarenonderhoudsplan) Werkzaamheden die buiten deze opdracht vallen, zijn: • Werkzaamheden aan E- en W-installaties • Nieuwbouwprojecten • Vernieuwbouwprojecten • Grootschalige renovaties De werkzaamheden worden aanbesteed voor een periode van 6 jaar. De omvang van het werk bedraagt circa € 3 miljoen incl. btw per onderhoudspartij voor de komende 4 jaar.
Interne Kennung: 2026-3
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen