2. Verfahren
Verfahren
Titel: ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów należących do Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Beschreibung: 1.ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenia komunikacyjne pojazdów należących do Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu 2.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk z rozszerzeniem o ryzyko kradzieży z włamaniem i rabunku; b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia; c) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego stacjonarnego i przenośnego wszystkich ryzyk; d) ubezpieczenie szyb i innych elementów szklanych oraz plastikowych od stłuczenia; e) ubezpieczenia komunikacyjne środków transportu (OC, AC, NNW, Assistance) f) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej operatora systemu bezzałogowego statku powietrznego
Interne Kennung: ZP3/7216
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk z rozszerzeniem o ryzyko kradzieży z włamaniem i rabunku; b) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia; c) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego stacjonarnego i przenośnego wszystkich ryzyk; d) ubezpieczenie szyb i innych elementów szklanych oraz plastikowych od stłuczenia; e) ubezpieczenia komunikacyjne środków transportu (OC, AC, NNW, Assistance) f) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej operatora systemu bezzałogowego statku powietrznego