2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka, implementace a následná podpora integrovaného informačního systému pro město Kopřivnice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace (jednoho) integrovaného informačního systému pro město Kopřivnice, který bude zahrnovat oblasti spisové služby (dále jen „ESSS“) a ekonomický informační sytém (dále jen „ERP“), blíže konkretizované v příloze č. 3 zadávací dokumentace. Zadavatel předpokládá, že dodavatelé mohou plnění (implementaci a spuštění) rozdělit do dvou či více etap při zachování jednotlivých fází (analytická, implementační a provozní) a nejzazšího termínu spuštění produkčního provozu dle návrhu obchodních podmínek, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Součástí předmětu plnění je integrace informačního systému a migrace dat a dále poskytování služeb podpory a rozvoje po dobu neurčitou. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka, implementace a následná podpora integrovaného informačního systému pro město Kopřivnice
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 48219300 Verwaltungssoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opční plnění: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ (ve spojení s ust. § 66 ZZVZ) vyhrazuje právo požadovat do 3 let ode dne uzavření smlouvy na plnění veřejné zakázky implementaci nových modulů/rozšíření dodávaného informačního systému vč. souvisejících služeb, a to v souvislosti s očekávanými legislativními změnami v rámci trendu postupné digitalizace agend na státní i obecní úrovni (zejména systém stavebního řízení, elektronické matriky, správa bytů, rozvoj portálu občana – usnadnění přístupu formou el. služeb a mobilních aplikací, personalistika, GIS a mapové aplikace aj.), přičemž skutečná cena opčního plnění nepřesáhne o více než 30 % předpokládanou hodnotu, ani nepřesáhne 30 % ceny původní veřejné zakázky. Součástí opčního plnění dle tohoto odstavce jsou také služby podpory a rozvoje k modulům/rozšířením pořízeným na základě této opce.