2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění služeb nakládání s odpady a vybraných technických služeb v obci Líbeznice
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky na služby je: - zajištění sběru, svozu, zpracování, manipulace, využití a odstraňování odpadů, tj. komplexní nakládání s odpady v obci Líbeznice v souladu s platnými právními předpisy, - zajištění odvozu a likvidaci odpadu ze zařízení ke sběru a výkupu odpadů - sběrného dvora v obci Líbeznice, - další související služby spočívající zejména v: - přistavení kontejnerů, mimořádný svoz odpadu a jiné služby věcně související s předmětem plnění nad rámec pevně sjednané služby v případě nepředvídané potřeby nebo mimořádné události zadavatele, - strojní čištění komunikací pro motorová vozidla v obci Líbeznice na výzvu zadavatele, - zimní údržba komunikací pro motorová vozidla v obci Líbeznice na výzvu zadavatele včetně likvidace smetků, resp. sněhu v zimním období, - vedení evidence a zpracování výkazů odpadů.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001