2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění letní údržby komunikací města Šluknov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb spočívajících v zajištění péče o komunikace (včetně jejich dílčích prvků a součástí) ve městě Šluknov v období od 01.04. do 31.10. běžného roku, zejména s důrazem na udržení čistoty, pořádku a provozuschopnosti, a to včetně likvidace veškerého vzniklého odpadu. Jedná se především o provádění strojního čištění, čištění odvodňovacích prvků a mostních objektů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ORŽP VZ 2025/01