2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigingsbedrijf Midden Nederland - Opleidingen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst heeft, middels deze aanbesteding, als doel het contracteren van één opleidingspartner die een branche gericht opleidingspakket aanbiedt voor de uitvoerende functies op het gebied van afvalinzameling, recyclingstation (milieustraat) & transport en beheer openbare ruimte. -
Interne Kennung: IBMN-2026-RMN-CM-002 / RMN-2026-15
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument inclusief bijlagen. -
Interne Kennung: 1