352583-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Výstavba administrativního objektu NÚKIB
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýstavba administrativního objektu NÚKIB
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace, zajištění inženýrské činnosti a autorského dozoru v rámci projektu s názvem "VÝSTAVBA ADMINISTRATIVNÍHO OBJEKTU NÚKIB". Veřejná zakázka byla zadávána v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 65 ZZVZ (JŘBU navazující na architektonickou soutěž o návrh s názvem „ČERNÁ POLE“).
Interne KennungČP
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001