352600-2026 - Wettbewerb
Polen – Platten (Bau) – SVA/4620-218/2026: Dostawa płyt PIR dla potrzeb wykonania kontenerów wraz z rozładunkiem.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-218/2026: Dostawa płyt PIR dla potrzeb wykonania kontenerów wraz z rozładunkiem.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa płyt PIR dla potrzeb wykonania kontenerów wraz z rozładunkiem.
Interne KennungSVA/4620-218/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44171000 Platten (Bau)
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 20% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ lub możliwość zwiększenia do 20% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Realizacja powyższego nastąpi w przypadku wystąpienia uzasadnionych potrzeb Zamawiającego tj.: w przypadku: 1) wystąpienia nieprzewidzianych robót, mających wpływ na prawidłowe wykonanie Przedmiotu Umowy, 2) wystąpienia przyczyn o charakterze obiektywnym, w tym z powodu okoliczności, zależnych od Zamawiającego lub okoliczności wynikających z działań Inwestora (np. istotna zmiana w dokumentacji projektowej), 3) gdy zmiany będą korzystne dla Zamawiającego i będą leżały w interesie publicznym, 4) zmiany technologii prowadzonych prac, 5) zaniechania części robót spowodowanego decyzją Inwestora.