352623-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kipplastwagen – Dodávka 7 ks nákladních vozidel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka 7 ks nákladních vozidel
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka celkem 7 kusů nových, dosud nepoužitých nákladních automobilů. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na části, přičemž každá dílčí část spočívá v dodávce 1 kusu příslušného vozidla. Konkrétně se jedná o tato vozidla, tedy o tyto dílčí části veřejné zakázky: Dílčí část č. 1 – Dodávka nákladního vozidla 8x2/4 s hydraulickým jeřábem a valníkovou ložnou plochou Předmětem dílčí části 1 je dodávka nákladního vozidla 8x2/4 s hydraulickým jeřábem a valníkovou ložnou plochou. Dílčí část č. 2 – Dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 nosič kontejnerů s kontejnerem a nástavbou sypače v provedení na hákový nosič Předmětem dílčí části 2 je dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 nosič kontejnerů s kontejnerem a nástavbou sypače v provedení na hákový nosič. Dílčí část 3 – Dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 vysprávková nástavba/sypač Předmětem dílčí části 3 je dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 vysprávková nástavba/sypač. Dílčí část 4 – Dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 s výměnnou nástavbou automatického sypače a sklápěčky pro přepravu sypkých materiálů Předmětem dílčí části 4 je dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 s výměnnou nástavbou automatického sypače a sklápěčky pro přepravu sypkých materiálů. Dílčí část 5 – Dodávka nákladního vozidla 4x2 16t nosič kontejnerů Předmětem dílčí části 5 je dodávka nákladního vozidla 4x2 16t nosič kontejnerů. Dílčí část 6 – Dodávka nákladního vozidla 4x2 16t nosič kontejnerů vč. kontejneru a uzamykatelné kontejnerové nástavby pro přepravu nářadí Předmětem dílčí části 6 je dodávka nákladního vozidla 4x2 16t nosič kontejnerů vč. kontejneru a uzamykatelné kontejnerové nástavby pro přepravu nářadí. Dílčí část 7 – Dodávka nákladního vozidla speciálního se zametací nástavbou Předmětem dílčí části 7 je dodávka nákladního vozidla speciálního se zametací nástavbou. Účastník je oprávněn podat nabídku na jednu nebo více dílčích částí veřejné zakázky. Účastník není oprávněn dělit zakázku na jiné než stanovené dílčí části. Předmět zakázky a jeho bližší specifikace je uvedena v přiložených textech kupních smluv (příloha č. 4 zadávací dokumentace) a technických specifikacích jednotlivých vozidel (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper, 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 34134100 Pritschenlastwagen, 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform, 34142200 Schaufelbagger, 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst, 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen, 34144430 Kehrfahrzeuge, 34144440 Splittstreufahrzeuge, 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren, 42415200 Kraftkarren, 42415210 Kraftkarren mit Fördervorrichtung, 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0006
TitelDílčí část 6 – Dodávka nákladního vozidla 4x2 16t nosič kontejnerů vč. kontejneru a uzamykatelné kontejnerové nástavby pro přepravu nářadí
BeschreibungPředmětem dílčí části 6 je dodávka nákladního vozidla 4x2 16 t nosič kontejnerů vč. kontejneru a uzamykatelné kontejnerové nástavby pro přepravu nářadí.
Interne KennungDílčí část 6 – Dodávka nákladního vozidla 4x2 16t nosič kontejnerů vč. kontejneru a uzamykatelné kontejnerové nástavby pro přepravu nářadí
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper, 42415200 Kraftkarren, 34114000 Spezialfahrzeuge, 42415210 Kraftkarren mit Fördervorrichtung
LosLOT-0001
TitelDílčí část č. 1 – Dodávka nákladního vozidla 8x2/4 s hydraulickým jeřábem a valníkovou ložnou plochou
BeschreibungPředmětem dílčí části 1 je dodávka nákladního vozidla 8x2/4 s hydraulickým jeřábem a valníkovou ložnou plochou.
Interne KennungDílčí část č. 1 – Dodávka nákladního vozidla 8x2/4 s hydraulickým jeřábem a valníkovou ložnou plochou
Haupteinstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34134200 Kipplastwagen, 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren, 42415210 Kraftkarren mit Fördervorrichtung, 34142300 Muldenkipper, 34134100 Pritschenlastwagen, 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen, 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
LosLOT-0002
TitelDílčí část č. 2 – Dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 nosič kontejnerů s kontejnerem a nástavbou sypače v provedení na hákový nosič
BeschreibungPředmětem dílčí části 2 je dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 nosič kontejnerů s kontejnerem a nástavbou sypače v provedení na hákový nosič.
Interne KennungDílčí část č. 2 – Dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 nosič kontejnerů s kontejnerem a nástavbou sypače v provedení na hákový nosič
Haupteinstufung (cpv): 34144440 Splittstreufahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142200 Schaufelbagger, 42415200 Kraftkarren, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 34143000 Fahrzeuge für den Winterdienst, 34142300 Muldenkipper, 34134200 Kipplastwagen
LosLOT-0003
TitelDílčí část 3 – Dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 vysprávková nástavba/sypač
BeschreibungPředmětem dílčí části 3 je dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 vysprávková nástavba/sypač.
Interne KennungDílčí část 3 – Dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 vysprávková nástavba/sypač
LosLOT-0004
TitelDílčí část 4 – Dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 s výměnnou nástavbou automatického sypače a sklápěčky pro přepravu sypkých materiálů
BeschreibungPředmětem dílčí části 4 je dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 s výměnnou nástavbou automatického sypače a sklápěčky pro přepravu sypkých materiálů.
Interne KennungDílčí část 4 – Dodávka nákladního vozidla víceúčelového 6x4 s výměnnou nástavbou automatického sypače a sklápěčky pro přepravu sypkých materiálů
LosLOT-0005
TitelDílčí část 5 – Dodávka nákladního vozidla 4x2 16t nosič kontejnerů
BeschreibungPředmětem dílčí části 5 je dodávka nákladního vozidla 4x2 16t nosič kontejnerů.
Interne KennungDílčí část 5 – Dodávka nákladního vozidla 4x2 16t nosič kontejnerů
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper, 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 34114000 Spezialfahrzeuge, 42415210 Kraftkarren mit Fördervorrichtung
LosLOT-0007
TitelDílčí část 7 – Dodávka nákladního vozidla speciálního se zametací nástavbou
BeschreibungPředmětem dílčí části 7 je dodávka nákladního vozidla speciálního se zametací nástavbou.
Interne KennungDílčí část 7 – Dodávka nákladního vozidla speciálního se zametací nástavbou
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42415200 Kraftkarren, 34114000 Spezialfahrzeuge, 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge, 34142300 Muldenkipper, 34134200 Kipplastwagen