2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na pakiety, znak sprawy: AEZ/S-056/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa urządzeń ogólnolaboratoryjnych w podziale na części zamówienia, zwane Pakietami: Pakiet 1: Dostawa systemu doczyszczającego wodę, Pakiet 2: Dostawa komory laminarnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzach wymaganych warunków technicznych, stanowiących odpowiednio dla Pakietu nr 1 i Pakietu nr 2, Załączniki nr 2.1 i 2.2 do SWZ. 3. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie realizacja przedmiotu zamówienia zgodnie z postanowieniami Projektu umowy, stanowiącego Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Dostawa urządzeń nastąpi do: Pakiet 1: Katedra i Zakład Chemii Farmaceutycznej i Biomateriałów ul. Banacha 1,02-097 Warszawa; Pakiet 2: Zakład Farmacji Stosowanej, Farmacja, ul. Banacha 1, 02-097 Warszawa. 5. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, aprobacie, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych spełniające wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 6. W sytuacjach, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, zgodne z Polską Normą przenoszącą normę europejską, normami innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego przenoszącymi normy europejskie, z europejską ocena techniczną, ze wspólną specyfikacją techniczną, z normą międzynarodową lub z systemem referencji technicznych ustanowionym przez europejski organ normalizacyjny, jeżeli te normy, oceny techniczne, specyfikacje i systemy referencji technicznych spełniają wymagania dotyczące wydajności lub funkcjonalności określone przez Zamawiającego. 7. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej. 8. Zamówienie objęte Pakietem 1 realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Opracowanie nowych systemów terapeutycznych precyzyjnego dostarczania i kontrolowanego uwalniania leków przeciwnowotworowych przeznaczonych do terapii raka trzustki”, sfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D: Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, Inwestycja: D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, na podstawie umowy o dofinansowanie nr: 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0211/24-00. 9. Zamówienie objęte Pakietem 2 realizowane jest w ramach przedsięwzięcia „Innowacyjna Dydaktyka = Medycyna Przyszłości - rozbudowa i unowocześnienie bazy dydaktycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego”, finansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w ramach Komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycji D2.1.1 „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych oraz zwiększeniem liczby osób podejmujących studia medyczne, na podstawie umowy o dofinasowanie nr KPOD.07.05-IP.10-0020/24/KPO/1210/2025/94 z dnia 12.06.2025. 10. Mając na uwadze postanowienia art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy w zakresie określonym w § 10 Projektu umowy.
Interne Kennung: AEZ/S-056/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42912300 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Dostawa systemu doczyszczającego wodę
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załączniki nr 2.1 do SWZ
Interne Kennung: AEZ/S-056/2026 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dostawa komory laminarnej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, z wyszczególnieniem co do liczby, rodzaju i wymagań, został określony w Formularzu wymaganych warunków technicznych, stanowiącym Załączniki nr 2.2 do SWZ
Interne Kennung: AEZ/S-056/2026 Pakiet 2