See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” nr FEMP.05.03-IP.01-1374/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 - 2027 Działanie 5.3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 32322000 Multimediaausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie/część 1: Dostawa sprzętu komputerowego do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, ul. Reymonta 19, 33-170 Tuchów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Dokumentacji przetargowej tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami: załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung, 30232000 Peripheriegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie/Część 2: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zakliczynie, ul. Grabina 57, 32-840 Zakliczyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia dydaktycznego do pracowni kształcenia zawodowego tj. sprzętu komputerowego w ramach realizacji projektu „Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania wskazano w Dokumentacji przetargowej tj. Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami: załącznik nr 1 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia; załącznik nr 4 Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy).
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie/Część 3: Dostawa sprzętu komputerowego do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Żabnie, ul. Rynek 26, 33-240 Żabno