352820-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung – Radiolog (Opole i/lub Nysa)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRadiolog (Opole i/lub Nysa)
BeschreibungUdzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych (USG i USG Doppler) oraz badań radiologicznych wraz z opisem w Pracowni USG i w Pracowni Diagnostyki Obrazowej – Opole i Nysa
Interne KennungKO/15/26
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensna podstawie: 1) art. 26 ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (Dz.U. 2026 poz. 156 ze zm.), 2) art. 140, art. 141, art. 146 ust. 1, art. 147, art. 148 ust. 1, art. 149, art. 150, art. 151 ust. 1, 2 4-6, art. 152, art. 153 i art. 154 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (Dz.U. 2025 poz. 1461 ze zm.) 3) Regulaminu przeprowadzania postępowania o zawarcie umowy na realizacje świadczeń zdrowotnych w 116 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SPZOZ w Opolu wprowadzonego Rozkazem dziennym nr 38/2024 Komendanta 116 Szpitala Wojskowego SPZOZ w Opolu z dnia 22.02.2024 roku.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKO/15/2026