2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Osięciny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Osięciny. OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA GMINY W KONTEKŚCIE ODBIORU: Szacunkowa liczba odpadów komunalnych 2080 Mg - odpady zmieszane 20 03 01 – 800 Mg - opakowania z tworzyw sztucznych 15 01 02 – 180 Mg -opakowania ze szkła 15 01 07 - 140 Mg - opakowania z papieru i tektury 15 01 01 – 80 Mg -odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 – 250 Mg - odpady kuchenne ulegające biodegradacji 20 01 08 - 230 Mg - odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach 20 01 99 - 400 Mg Szacunkowa liczba pozostałych odpadów do odbioru z PSZOK – 100 Mg - zużyte opony 16 01 03 - 12 Mg - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż w 17 01 06 17 01 07 - 5 Mg -odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek remontów 17 01 01 - 10 Mg - urządzenia zawierające freon - 20 01 23* - 2,95 Mg - odzież 20 01 10 - 5 Mg - leki inne niż wymienione w 20 01 31 20 01 32 – 0,05 Mg - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne 20 01 36 - 5 Mg -odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 - 15 Mg - odpady wielogabarytowe 20 03 07 - 35 Mg- odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach 20 01 99 - 10 Mg UWAGA! Zamawiający nie zapewnia realizacji zamówienia w podanych powyżej ilościach, stanowią one przybliżone dane poglądowe.
Interne Kennung: 271.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Osięciny. OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA GMINY W KONTEKŚCIE ODBIORU: Szacunkowa liczba odpadów komunalnych 2080 Mg - odpady zmieszane 20 03 01 – 800 Mg - opakowania z tworzyw sztucznych 15 01 02 – 180 Mg - opakowania ze szkła 15 01 07 - 140 Mg - opakowania z papieru i tektury 15 01 01 – 80 Mg - odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 – 250 Mg - odpady kuchenne ulegające biodegradacji 20 01 08 - 230 Mg - odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach 20 01 99 - 400 Mg Szacunkowa liczba pozostałych odpadów do odbioru z PSZOK – 100 Mg -zużyte opony 16 01 03 - 12 Mg - zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż w 17 01 06 17 01 07 - 5 Mg - odpady z betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek remontów 17 01 01 - 10 Mg - urządzenia zawierające freon - 20 01 23* - 2,95 Mg - odzież 20 01 10 - 5 Mg - leki inne niż wymienione w 20 01 31 20 01 32 – 0,05 Mg - zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne 20 01 36 - 5 Mg - odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 - 15 Mg - odpady wielogabarytowe 20 03 07 - 35 Mg - odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach 20 01 99 - 10 Mg UWAGA! Zamawiający nie zapewnia realizacji zamówienia w podanych powyżej ilościach, stanowią one przybliżone dane poglądowe.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Menge: 2 180 Tonnen