See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie miasta i gminy Ostrzeszów - akcja zimowa na lata 2025-2026, gmina Ostrzeszów – sołectwa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Zakres każdej z części obejmuje: odśnieżanie dróg, posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli w wyznaczonych miejscach oraz usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni w razie potrzeby. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazach rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 1-6. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Szczegółowe informacje zawarte w SWZ (i załącznikach dostępnych pod adresem: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/1565
Interne Kennung: IDR.271.18.2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sołectwa Marydół, Korpysy, Niedźwiedź, Kozły, Bledzianów, Siedlików (do drogi powiatowej od wsi Marydół)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Zakres każdej z części obejmuje: odśnieżanie dróg, posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli w wyznaczonych miejscach oraz usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni w razie potrzeby. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazach rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 1-6. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 1, tj: Sołectwa Marydół, Korpysy, Niedźwiedź, Kozły, Bledzianów, Siedlików (do drogi powiatowej od wsi Marydół). Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem wynosi 46,27 km, Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na rok 2024 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia dostępnych pod adresem: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/1565
Interne Kennung: IDR.271.18.2024 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Sołectwa Siedlików (do drogi powiatowej od wsi Zajączki), Myje, Kuźniki, Zajączki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Zakres każdej z części obejmuje: odśnieżanie dróg, posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli w wyznaczonych miejscach oraz usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni w razie potrzeby. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazach rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 1-6. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 2, tj: Sołectwa Siedlików (do drogi powiatowej od wsi Zajączki), Myje, Kuźniki, Zajączki. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 39,47 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na rok 2024 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia dostępnych pod adresem: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/1565
Interne Kennung: IDR.271.18.2024 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Sołectwa Jesiona, Kotowskie, Szklarka Myślniewska, Szklarka Przygodzicka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Zakres każdej z części obejmuje: odśnieżanie dróg, posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli w wyznaczonych miejscach oraz usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni w razie potrzeby. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazach rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 1-6. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 3, tj: Sołectwa Jesiona, Kotowskie, Szklarka Myślniewska, Szklarka Przygodzicka. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 50,91 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na rok 2024 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia dostępnych pod adresem: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/1565
Interne Kennung: IDR.271.18.2024 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sołectwa Rogaszyce, Kochłowy, Turze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Zakres każdej z części obejmuje: odśnieżanie dróg, posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli w wyznaczonych miejscach oraz usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni w razie potrzeby. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazach rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 1-6. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 4, tj: Sołectwa Rogaszyce, Kochłowy, Turze. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 45,57 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na rok 2024 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia dostępnych pod adresem: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/1565
Interne Kennung: IDR.271.18.2024 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Sołectwa Pustkowie Południe, Pustkowie Północ oraz ul. Warszawska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Zakres każdej z części obejmuje: odśnieżanie dróg, posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli w wyznaczonych miejscach oraz usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni w razie potrzeby. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazach rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 1-6. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 5, tj: Sołectwa Pustkowie Południe, Pustkowie Północ oraz ul. Warszawska. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 17,45 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na rok 2024 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia dostępnych pod adresem: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/1565
Interne Kennung: IDR.271.18.2024 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Sołectwa Olszyna, Rojów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Zamówienie zostało podzielone na 6 części. Zakres każdej z części obejmuje: odśnieżanie dróg, posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli w wyznaczonych miejscach oraz usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni w razie potrzeby. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazach rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 1-6. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg gminnych w sołectwach na terenie gminy Ostrzeszów. Zimowe utrzymanie dróg gminnych będzie wykonywane zgodnie z „Zasadami zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa” stanowiących załącznik do umowy z Wykonawcą, na warunkach określonych w tej umowie. Szacunkowa ilość prac została określona w „Wykazie rodzaju usług” dla CZĘŚCI Nr 6, tj: Sołectwa Olszyna, Rojów. Rzeczywista ilość wykonywanych prac będzie uzależniona od faktycznych potrzeb. Łączna długość dróg objętych zimowym utrzymaniem: 32,57 km. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje: 1) odśnieżanie dróg, 2) posypywanie jezdni mieszanką piasku i soli, w wyznaczonych miejscach, 3) usuwanie gołoledzi na całej szerokości jezdni, w razie potrzeby. Mapa dróg objętych zimowym utrzymaniem na rok 2024 stanowi załącznik do „Zasad zimowego utrzymania dróg gminnych obowiązujących na terenie gminy Ostrzeszów - sołectwa”. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia dostępnych pod adresem: https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/ostrzeszow/postepowania/1565
Interne Kennung: IDR.271.18.2024 - zadanie nr 6