352940-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w ramach usług świadczonych przez Zamawiającego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych w ramach usług świadczonych przez Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych zebranych w ramach usług świadczonych przez Zamawiającego, obejmujących zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów zebranych selektywnie oraz odpadów zebranych z oczyszczania ulic i placów. Łączna szacunkowa masa odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w ilości do 400 Mg, 2) odpadów komunalnych zebranych selektywnie w ilości do 137 Mg, 3) odpadów komunalnych zebranych z oczyszczania ulic i placów w ilości do 800 Mg, 4) odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach w ilości do 100 Mg. Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania następujących frakcji odpadów komunalnych: - 20 03 01 - Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, - 20 03 07 - Odpady wielkogabarytowe, - 16 01 03 - Zużyte opony, - 17 01 01 - Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, - 17 01 02 - Gruz ceglany, - 20 03 03 - Odpady z czyszczenia ulic i placów, - 20 03 99 - Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Interne Kennung: NA.261.1.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych zebranych w ramach usług świadczonych przez Zamawiającego, obejmujących zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów zebranych selektywnie oraz odpadów zebranych z oczyszczania ulic i placów. Łączna szacunkowa masa odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w ilości do 400 Mg, 2) odpadów komunalnych zebranych selektywnie w ilości do 137 Mg, 3) odpadów komunalnych zebranych z oczyszczania ulic i placów w ilości do 800 Mg, 4) odpadów komunalnych nie wymienionych w innych podgrupach w ilości do 100 Mg. Wykonawca zobowiązany jest do zagospodarowania następujących frakcji odpadów komunalnych: - 20 03 01 - Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, - 20 03 07 - Odpady wielkogabarytowe, - 16 01 03 - Zużyte opony, - 17 01 01 - Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów, - 17 01 02 - Gruz ceglany, - 20 03 03 - Odpady z czyszczenia ulic i placów, - 20 03 99 - Odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.