2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa przystawek termowizyjnych WS dla JW 4101 w Lublińcu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przystawek termowizyjnych WS w ilościach oraz konfiguracji określonej szczegółowo w Danych do ogłoszenia.
Interne Kennung: 8/OIB/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38600000 Optische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa przystawek termowizyjnych WS dla JW 4101
Beschreibung: Z uwagi na poufny charakter informacji w opisie przedmiotów zamówienia, OPZ zostanie przekazany wyłącznie wykonawcom, którzy zostaną zaproszeni do II etapu składania ofert, poprzez przesłanie przez Zamawiającego informacji na wskazany przez Wykonawcę e-mail.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zakupie dodatkowych ilości zgodnie z ilością określoną szczegółowo w Opisie przedmiotu zamówienia przekazanym na II etapie postępowania.