353013-2025 - Ergebnis
Tschechien – Öffentlichkeitsarbeit – Služby řízení komunikace
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby řízení komunikace
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je průběžné zajišťování public relations i public affairs aktivit vedoucích k propagaci a medializaci aktivit CENDIS s.p. při zavádění a provozování informačních systémů v rámci Ministerstva dopravy České republiky a jeho podřízených organizací dle specifikace zadavatele (dále viz ZD).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79416000 Öffentlichkeitsarbeit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79413000 Marketing-Beratung, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen, 79342000 Marketing
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCEN/1000/2048/2024
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel výhradu podle ust. § 100 odst. 1 ZZVZ neuplatňuje.