2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zadanie pn.: „Budowa połączenia drogi powiatowej nr 1443K Poręba Spytkowska – Bochnia (ul. Brzeźnicka, ul. Floris) z drogą krajową nr 94...
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zadanie pn.: „Budowa połączenia drogi powiatowej nr 1443K Poręba Spytkowska – Bochnia (ul. Brzeźnicka, ul. Floris) z drogą krajową nr 94 w km ok. 32+250 drogi krajowej (strona prawa) w miejscowości Bochnia” wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID), oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją w trakcie realizacji robót w oparciu o dokumentację dla przedmiotowego zadania.
Interne Kennung: ZP.271.26.2020
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zadanie pn.: „Budowa połączenia drogi powiatowej nr 1443K Poręba Spytkowska – Bochnia (ul. Brzeźnicka, ul. Floris) z drogą krajową nr 94 w km ok. 32+250 drogi krajowej (strona prawa) w miejscowości Bochnia” wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID), oraz pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją w trakcie realizacji robót w oparciu o dokumentację dla przedmiotowego zadania. Przedmiotem opracowania jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy nowego odcinka drogi powiatowej klasy „Z” łączącego drogę krajową nr 94 w km drogi krajowej 32+250 (obwodnica Bochni), strona prawa z drogą powiatową nr 1443K Poręba Spytkowska – Bochnia w Bochni, w km drogi powiatowej 11+890 strona lewa z podziałem na dwa etapy: 1) etap I – obejmuje opracowanie dwuwariantowej koncepcji budowy nowego odcinka drogi powiatowej wraz z pozyskaniem zgód na odstępstwo od przepisów techniczno - budowlanych dla preferowanego wariantu – dotyczy połączenia nowej drogi z drogą krajową 94 i z drogą powiatową nr 1443K w Bochni (jeśli będzie konieczne). Uwaga Zamawiający zastrzega, iż w przypadku nie uzyskania przez Wykonawcę zgody na odstępstwo / odstępstwa, zadanie zostanie zakończone na etapie I i Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za wykonanie zakresu zamówienia dla etapu I w wysokości 30 % ceny ofertowej (zakres zamówienia dla etapu II w tym przypadku nie będzie realizowany); 2) etap II – obejmuje wykonanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, pozyskanie wszystkich wymaganych obowiązującymi przepisami opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji administracyjnych, wykonanie dokumentacji kosztorysowo-projektowej (w tym zawierającej wszystkie projekty branżowe) wraz z pozyskaniem ostatecznej decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej (ZRID) oraz wykonanie wizualizacji przebiegu nowego odcinka drogi powiatowej w wersji elektronicznej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa wzór umowy stanowiący załącznik nr 9 do SIWZ oraz Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 10 do SIWZ.