353052-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Bau von Grundschulen – Aankondiging in het kader van vrijwillige transparantie vooraf, zoals bedoeld in artikel 4.16 Aw2012, van het voornemen toe te treden tot de raamovereenkomst innovatiepartnerschap schoolgebouwen, zoals aanbesteed door de gemeente Amsterdam.
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAankondiging in het kader van vrijwillige transparantie vooraf, zoals bedoeld in artikel 4.16 Aw2012, van het voornemen toe te treden tot de raamovereenkomst innovatiepartnerschap schoolgebouwen, zoals aanbesteed door de gemeente Amsterdam.
BeschreibungVia de procedure van het innovatiepartnerschap, zoals omschreven in de artikelen 2.31a en b Aw2012, heeft de gemeente Amsterdam een raamovereenkomst gesloten met drie partijen, voor de innovatieve bouw van scholen. Aankondiging van deze procedure heeft plaats gevonden op 29 januari 2022, onder TenderNed-kenmerk 342290. In de aankondiging van de procedure is opgenomen dat gemeenten en schoolbesturen in de Metropoolregio Amsterdam kunnen toetreden tot de raamovereenkomst voor de commerciële fase. Dit houdt in dat “ook deze andere gemeenten en schoolbesturen een opdracht [kunnen] plaatsen voor de realisatie van een school.” Met een beroep op artikel 2.140 Aw2012 wenst Stichting Zaan Primair voor Openbaar Primair en (Voortgezet) Speciaal Onderwijs (hierna: “Zaan Primair”), ingeschreven in het handelsregister van de Kamer van Koophandel onder nummer 34317620, thans toe te treden tot vorenbedoelde raamovereenkomst. 3.000 m2 b.v.o.
Interne Kennung19AG
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1