See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów preizolowanych dla projektu pn: „Poprawa efektywności pracy sieci cieplnej poprzez likwidację węzłów grupowych i wymianę odcinków osiedlowej sieci cieplnej wykonanych w technologii pianobetonu w Puławach”
Beschreibung: Dostawa materiałów preizolowanych dla projektu pn: „Poprawa efektywności pracy sieci cieplnej poprzez likwidację węzłów grupowych i wymianę odcinków osiedlowej sieci cieplnej wykonanych w technologii pianobetonu w Puławach”. Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w Załączniku nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: FENX/P05/01/001/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 376 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.) – zwanej dalej „ustawą Pzp”. 2. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163160 Verteilerleitungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy rur i elementów sieci preizolowanych. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w Załączniku nr 8 do SWZ.