353061-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Reparatur- und Wartungsdienste – Wykonanie rocznego przeglądu okresowego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie w 2026 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie rocznego przeglądu okresowego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie w 2026 roku.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przeglądów, napraw i badań w zakresie technologii i elektroenergetyki w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90915000 Ofen- und Kaminreinigung, 44212317 Gerüstkonstruktionen, 90913100 Tankreinigung, 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren, 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen, 50532200 Reparatur und Wartung von Transformatoren, 31440000 Batterien, 71355000 Vermessungsarbeiten, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90410000 Abwassersammlung, 90513600 Schlammbeseitigung, 90513500 Aufbereitung und Entsorgung von flüssigen Abfällen, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten, 31124100 Turbosätze, 31128000 Turbogenerator, 42162000 Dampfkessel, 45262330 Betonreparaturarbeiten, 98363000 Tauchdienstleistungen, 42131147 Sicherheitsventile
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 zamówienia - Czyszczenie kotłów nr 1 i nr 2 wraz z instalacjami pomocniczymi (w tym budowa rusztowań)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przeglądów, napraw, remontów i badan w zakresie technologii i elektroenergetyki w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Szczecinie zgodnie z OPZ.
Haupteinstufung (cpv): 90915000 Ofen- und Kaminreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 42162000 Dampfkessel
LosLOT-0013
TitelCzęść 13 zamówienia - Przegląd turbozespołu/generatora, turbiny, czyszczenie chłodnic pomp próżniowych i wymienników płytowych, wykonanie pomiarów generatora, przygotowanie poniższych urządzeń do wykonania rewizji wewnętrznej i próby ciśnieniowej
LosLOT-0015
TitelCzęść 2 zamówienia - Przegląd i remont kotłów 1 i 2 (w tym badanie grubości)
LosLOT-0016
TitelCzęść 3 zamówienia - Naprawa obmurza kotłów 1 i 2
LosLOT-0017
TitelCzęść 4 zamówienia - Czyszczenie Instalacji oczyszczania spalin (IOS) dla linii nr 1 oraz linii nr 2.
Haupteinstufung (cpv): 90913100 Tankreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90513500 Aufbereitung und Entsorgung von flüssigen Abfällen
LosLOT-0018
TitelCzęść 5 zamówienia - Przegląd i remont instalacji pomocniczych linii 1 i 2
LosLOT-0019
TitelCzęść 6 zamówienia - Czyszczenie - Instalacja Oczyszczania Ścieków
LosLOT-0020
TitelCzęść 7 zamówienia - Przegląd i serwis Instalacji Oczyszczania Ścieków
LosLOT-0021
TitelCzęść 8 zamówienia - Przegląd, czyszczenie i naprawa stacji przygotowania wody zasilającej i technologicznej
LosLOT-0022
TitelCzęść 9 zamówienia - Przegląd i czyszczenie Stacji Uzdatniania Wody do uzupełniania sieci ciepłowniczej SEC wraz z myciem membran RO
LosLOT-0023
TitelCzęść 10 zamówienia - Prace konserwacyjne wraz z czyszczeniem kanału L2
LosLOT-0024
TitelCzęść 11 zamówienia - Prace naprawcze siatki gabionowej dna kanału ścieków pochłodniczych (P.3)
LosLOT-0025
TitelCzęść 12 zamówienia - Przegląd i pomiary - część elektroenergetyczna
LosLOT-0026
TitelCzęść 14 zamówienia - Montaż fabrycznie nowego wymiennika spaliny-spaliny na IOS linii nr 1