2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van Mobile Devices (mobiele telefoons)
Beschreibung: TNO wenst door middel van deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de levering van Mobile Devices die worden besteld via een elektronische bestelomgeving. De maximale looptijd van de raamovereenkomst beslaat vier (4) jaren. Dit is exclusief een implementatietermijn van zes (6) weken.
Interne Kennung: WS2377176347
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering van Mobile Devices
Beschreibung: De levering van Mobile Devices (mobiele telefoons)
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel mag de Inschrijver accessoires aanbieden. Zijnde producten die het gebruik van de Mobile Devices ondersteunen. Voor deze optionele accessoires geldt dat Inschrijver deze mag aanbieden, maar afname niet verplicht is door TNO bij Inschrijver.