2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terapeutická plošina
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka, montáž, instalace, zaškolení obsluhy a uvedení do provozu 1 ks terapeutické plošiny pro posturální vyšetření a terapii (dále též „zboží“). Jedná se o komplexní zařízení s měřícím a terapeutickým systémem pro počítačově asistovanou rehabilitaci. Blíže viz zadávací dokumentace (ZD).
Interne Kennung: R-08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
5. Los
Los: LOT-0001