2. Verfahren
Verfahren
Titel: Service och köp av trädgårds- och arbetsmaskiner
Beschreibung: Eskilstuna kommun tillsammans med flera av bolagen i kommunkoncernen, härefter köparen, genomför upphandling avseende service och reparation av befintligt maskinbestånd gällande park- och fastighetsskötsel samt köp av nya trädgårds- och arbetsmaskiner. Se upphandlingsdokument för mer information.
Interne Kennung: UE 25.152
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000