353116-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Bauarbeiten für Kindergärten – Stavební úpravy 1. NP a 2. NP, č. p. 501, Český Brod – Mateřská škola
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStavební úpravy 1. NP a 2. NP, č. p. 501, Český Brod – Mateřská škola
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dílčí rekonstrukce vnitřních prostor objektu spojená se změnou užívání 1. NP a 2. NP na provoz mateřské školy se třemi samostatnými třídami (2*23 dětí a 1*20 dětí). V rámci těchto úprav bude nově zajištěna i přístupnost stavby v podobě doplnění osobního výtahu, který zajistí plnou bezbariérovou přístupnost celé stavby. Výtah bude stavebně proveden včetně možnosti zpřístupnění 5. NP a dočasně bude ukončen v úrovni 4. NP a proveden v souladu s ustanoveními normy ČSN 73 4001 a navazujících předpisů. Související zásah do zastřešení objektu bude spočívat pouze v místě nové výtahové šachty která zasahuje nad úroveň střešního pláště, kde bude vytvořen nový vikýř. V rámci změny stavby a nově vytvořeného provozu mateřské školy bude vybudována dvojice provozně oddělených výdejen hotových jídel. Stávající prostory provozu původní závodní kuchyně budou zcela zrušeny včetně potravinového výtahu z 1. NP do 2. NP.
Interne KennungVZ 2025/30
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214100 Bauarbeiten für Kindergärten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 45212500 Umbau von Küchen oder Restaurants
5. Los
LosLOT-0001