353127-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – ,, Dostawa średniego pojazdu specjalnego, ratowniczo-gaśniczego uterenowionego z napędem 4x4 dla OSP Biskupice w ramach projektu „Zielono-niebieskie Pobiedziska – rozwój jednostek systemu ratowniczo-gaśniczego w Biskupicach, Pobiedziskach i Węglewie””
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel,, Dostawa średniego pojazdu specjalnego, ratowniczo-gaśniczego uterenowionego z napędem 4x4 dla OSP Biskupice w ramach projektu „Zielono-niebieskie Pobiedziska – rozwój jednostek systemu ratowniczo-gaśniczego w Biskupicach, Pobiedziskach i Węglewie””
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego pojazdu specjalnego, ratowniczo-gaśniczego uterenowionego z napędem 4x4 (składający się również z zabudowy), wraz z wyposażeniem, określonego i opisanego dokumentami zamówienia, zwanego dalej: „Pojazdem”. 2. Zamówienie obejmuje: 1) realizację przez Wykonawcę wszelkich działań, które doprowadzą do dostarczenia Pojazdu spełniającego wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz PPU (Wykonawca nie musi być producentem, ani oficjalnym dystrybutorem [dealerem] Pojazdu), 2) dostarczenie Pojazdu spełniającego wszystkie wymagania określone dokumentami zamówienia w szczególności OPZ oraz PPU, 3) przeniesienie prawa własności Pojazdu w momencie podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego bez uwag, nie później jednak niż do dnia wyznaczonego w §2 ust. 1 PPU, 4) realizację obowiązków gwarancyjnych oraz serwisowych, 5) realizację innych obowiązków określonych dokumentami zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP.271.13.2025