See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansów sanitarnych typu A2 szt. 2
Beschreibung: Dostawa ambulansów sanitarnych typu A2 szt. 2 w tym: 2 ambulanse sanitarne typu A2, każdy wyposażony w : 1) Nosze monoblokowe szt. 1 2) Krzesełko transportowe szt. 1 3) Butla tlenowa 10l. szt. 1 4) Butla tlenowa 2,7l. szt. 1 5) Reduktory do butli tlenowej szt. 2 Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 139734-2026
Interne Kennung: TP/40/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
5. Los
Los: LOT-0001