2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektrische dienstauto’s - en bestelauto’s op basis van volledige operationele lease
Beschreibung: Wij zoeken een betrouwbare partner die deze opdracht voor de aankomende 5 jaar voor ons verzorgt. Zie verder onze aanbestedingsleidraad 6 dienstauto's en 4 bestelauto's maar ook flexibel op schalen met voor elk 2 of afschalen met 1 voor de dienstauto's
Interne Kennung: 1266784
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34111000 Kombiwagen und Limousinen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Wij zoeken een betrouwbare partner die deze opdracht voor de aankomende 5 jaar voor ons verzorgt. Zie verder onze aanbestedingsleidraad 6 Elektrische-dienst- en 4 bestelauto's maar ook flexibel op schalen met voor elk 2 of afschalen met 1 voor de dienstauto's
Interne Kennung: 1