2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarenplan reinigen en inspecteren riolering - gemeente Waalre
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - reinigen van riolering; - wortelfrezen; - afvoeren en verwerken van vrijgekomen afvalstof(fen); - inspecteren van riolering; - opstellen en leveren van inspectierapportages; - inmeten putten riolering; - bijkomende werkzaamheden; - ter beschikking stellen werknemers en materieel.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000