See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa konserw mięsnych i konserw rybnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa konserw mięsnych i konserw rybnych z podziałem na 3 części (zadania). 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 226685-2025
Interne Kennung: D/32/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen, 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa konserw mięsnych - zadanie nr 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa konserw mięsnych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne Kennung: D/32/2025 - zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa konserw mięsnych- zadanie nr 2
Interne Kennung: D/32/2025 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa konserw rybnych zadanie nr 3
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa konserw rybnych. 2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog. 3. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Opcjonalna wartość Umowy jest wartością maksymalną, a jej niezrealizowanie (w całości lub części) nie może stanowić podstawy dla Wykonawcy dochodzenia jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu. Realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) Umowy.
Interne Kennung: D/32/2025 - zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15240000 Fischkonserven oder Dosenfisch und anders zubereiteter oder haltbar gemachter Fisch