2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van anti-trombose dijkousen met geïntegreerde anti-slip zool
Beschreibung: Wij nodigen u uit tot het indienen van een offerte voor de levering van anti-trombose dijkousen met geïntegreerde anti-slip zool met compressieklasse CCL I. Het betreft een raamovereenkomst voor de gespecificeerde levering binnen de afgesproken termijn en onder de voorwaarden zoals opgenomen in het bestek. Deze procedure verloopt volgens de geldende wetgeving inzake overheidsopdrachten. Anti-trombose kousen zijn medische elastische kousen die speciaal ontworpen zijn om bloedklonters te helpen voorkomen. Ze geven een lichte, gecontroleerde druk op het been. Dit helpt om de bloedcirculatie te verbeteren en zo het risico op diepe veneuze trombose te verkleinen. Ze worden hoofdzakelijk gebruikt bij patiënten na een operatie en patiënten die lang in bed moeten blijven
Interne Kennung: PPP0SU-172/6107/2026/LAS/VP/DCA/031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18315000 Strümpfe
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/LAS/VP/DCA/031_1