353264-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Verkehrsregelung – Raamovereenkomst 2026-2030 'Tijdelijke verkeersmaatregelen'
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst 2026-2030 'Tijdelijke verkeersmaatregelen'
BeschreibungHet werk bestaat in hoofdzaak uit: Verkeersplannen a. het (laten) opstellen en verwerken van verkeersplannen; b. het (laten) opstellen en verwerken van verkeerstekeningen; c. het uitvoering geven aan de goedgekeurde verkeersplannen en verkeerstekeningen; Toepassen van (tijdelijke) verkeersmaatregelen d. het inzetten van tekstkarren e. het inzetten van schrikhekken f. het inzetten van bebording g. het samenstellen en inzetten van tekstborden h. het inzetten van barriers i. het inzetten van tijdelijke VRI’s Inzetten van verkeersregelaars j. het inzetten van gecertificeerde verkeersregelaars De looptijd van deze raamovereenkomst is initieel twee jaar: van 1 juli 2026 tot en met 31 juni 2028. Optioneel bestaat de eenzijdige mogelijkheid vanuit de opdrachtgever om deze raamovereenkomst twee (2) maal met een periode van één (1) jaar te verlengen: van 1 juli 2028 tot en met 31 juni 2029 en van 1 juli 2029 tot en met 31 juni 2030. De opdrachtgever geeft uiterlijk, respectievelijk 1 maart 2028 en 1 maart 2029, aan of gebruik wordt gemaakt van de optie tot verlenging. Voor de aannemer is het niet mogelijk aanspraak te maken op deze verlenging.
Interne Kennung31287-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712700 Verkehrsregelung
5. Los
LosLOT-0000
TitelRaamovereenkomst 2024-2027 'Tijdelijke verkeersmaatregelen'
BeschreibungHet werk bestaat in hoofdzaak uit: Bewegwijzering NBd a. het (laten) opstellen en verwerken van bewegwijzeringsplannen van de NBd; b. het uitvoering geven aan goedgekeurde bewegwijzeringsplannen; RVV Bebording (volgens leidraad VNVF) c. het verwijderen van bebording en palen; d. het leveren van bebording en palen; e. het aanbrengen van bebording en palen; Bewegwijzering f. het verwijderen van (fiets)bewegwijzering en palen; g. het leveren van (fiets)bewegwijzering en palen; h. het aanbrengen van (fiets)bewegwijzering en palen. Online beheersysteem als SaaS-oplossing i. opzetten, vullen en in stand houden online beheersysteem; j. inventariseren van bestaande bebording (per wijk); k. inventariseren van bestaande (fiets)bewegwijzering (per wijk). De looptijd van deze raamovereenkomst is initieel twee jaar: van 1 juli 2026 tot en met 31 juni 2028. Optioneel bestaat de eenzijdige mogelijkheid vanuit de opdrachtgever om deze raamovereenkomst twee (2) maal met een periode van één (1) jaar te verlengen: van 1 juli 2028 tot en met 31 juni 2029 en van 1 juli 2029 tot en met 31 juni 2030. De opdrachtgever geeft uiterlijk, respectievelijk 1 maart 2028 en 1 maart 2029, aan of gebruik wordt gemaakt van de optie tot verlenging. Voor de aannemer is het niet mogelijk aanspraak te maken op deze verlenging.
Interne Kennung1
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder