2. Verfahren
Verfahren
Titel: Outsourcing usług kierowania na liniach komunikacyjnych nr 6 oraz 57 obsługiwanych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej, Sp. z o.o. w Gliwicach
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy (punkt 16 SWZ). 2. Przedmiotem zamówienia jest outsourcing usług kierowania na liniach komunikacyjnych nr 6 oraz 57 obsługiwanych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej, Sp. z o.o. w Gliwicach.
Interne Kennung: PKM/PN/ZT/01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ustawa Prawo zamówień publicznych z 11 września 2019 r.( t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest outsourcing usług kierowania na liniach komunikacyjnych nr 6 oraz 57 obsługiwanych przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej, Sp. z o.o. w Gliwicach. 2. Główny obszar na którym świadczone będą usługi: Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Chorzów, Świętochłowice, Bytom, Zbrosławice, Katowice. 3. Praca eksploatacyjna wyrażana w wozokilometrach (zwanych również „wozokm”), która zostanie zlecona przez Zamawiającego wynosi: 1 225 000,00 wozokm. Podana liczba wozokm jest szacunkowa i w trakcie realizacji umowy może ulec zmianie. Zamawiający gwarantuje co najmniej 60% realizacji przedmiotu zamówienia. 4. Pozostałe warunki zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (pkt. 16 SWZ).