See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej prowadzonej w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach z Oddziałami Integracyjnymi im. Żołnierzy AK II Rejonu Celków w Markach, ul Szkolna 9, 05-270 Marki w podziale na części. Liczba części: 10 – zgodnie z załącznikiem nr 1 Opis Przedmiotu zamówienia oraz Formularzem cenowym stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ, gdzie została przedstawiona szacunkowa ilość zamówienia. Część nr 1 - Dostawa produktów świeżych mięs i wędlin CPV: 15100000-9 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne Część nr 2 - Dostawa produktów mleczarskich CPV: 15500000-3 Produkty mleczarskie Część nr 3 - Dostawa warzyw i owoców CPV: 03220000-9 Warzywa, owoce i orzechy Część nr 4 - Dostawa różnych produktów spożywczych CPV: 15800000-6 Różne produkty spożywcze Część nr 5 - Dostawa produktów mrożonych CPV: 15331170-9 Warzywa mrożone Część nr 6 - Dostawa ziemniaków CPV: 03212100-1 Ziemniaki Część nr 7 - Dostawa pieczywa i ciast CPV: 15810000-9 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie Część nr 8 - Dostawa jajek CPV: 03142500-3 Jajka Część nr 9 – Dostawa wyrobów garmażeryjnych CPV: 15800000-6 Różne produkty spożywcze Część nr 10 – Dostawa ryb mrożonych
Vorherige Bekanntmachung: 142796-2026
Interne Kennung: WZP.271.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138. 2. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach: 1) opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89, o ile zawierało ono wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszczone na stronie internetowej zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej;
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa świeżych mięs i wędlin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa świeżych mięs i wędlin niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 1
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. 2. Prawem opcji jest możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego na warunkach opisanych w umowie o dodatkowy zakres za dodatkowym wynagrodzeniem wg rozliczenia zgodnie z załączonym do umowy formularzem cenowym z zastrzeżeniem, że zakres opcji nie może przekroczyć 50% ilości artykułów, o których mowa w formularzu cenowym. 3. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli zamawiającego, złożone wykonawcy w formie pisemnej. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa produktów mleczarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa produktów mleczarskich niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa warzyw i owoców
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa warzyw i owoców niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 3
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa różnych produktów spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa różnych produktów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa produktów mrożonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa produktów mrożonych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 5
Haupteinstufung (cpv): 15331170 Tiefgekühltes Gemüse
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa ziemniaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa ziemniaków niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa pieczywa i ciast
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa pieczywa i ciast niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa jajek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa jajek niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa wyrobów garmażeryjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa wyrobów garmażeryjnych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa ryb mrożonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa ryb mrożonych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 2 w Markach
Interne Kennung: Część nr 10
Haupteinstufung (cpv): 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile