See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: TELECOM Cabling Substation 2026
Beschreibung: Elia Transmission Belgium SA (hierna "Elia") start een Europese aanbestedingsprocedure met als doel een raamovereenkomst te sluiten voor de levering van materiaal met betrekking tot interne telecombekabelingswerken binnen de elektrische onderstations van Elia. De reikwijdte van deze aanbesteding omvat het materiaal voor de bekabeling en connectiviteitsoplossingen die in onderstations worden gebruikt ter ondersteuning van bescherming, besturing, communicatie en hulpsystemen die cruciaal zijn voor de veilige en betrouwbare werking van het elektriciteitstransmissienetwerk. De aanbestedingsprocedure is gestructureerd in twee afzonderlijke lots, die de verschillende bekabelingstechnologieën weerspiegelen. De ene Lot heeft betrekking op kopergebaseerde bekabelingsoplossingen, terwijl de andere Lot betrekking heeft op glasvezelbekabelingsoplossingen. Meer details over de omvang van elk perceel zullen worden verstrekt in de aanbestedingsdocumenten. De raamovereenkomst die uit deze procedure voortkomt, stelt Elia in staat om gedurende de looptijd call-off orders te plaatsen voor werkzaamheden en leveringen die in bestaande en toekomstige onderstations worden uitgevoerd, in overeenstemming met Elia's technische normen, veiligheidseisen en operationele beperkingen.
Interne Kennung: WS3084344758
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32500000 Fernmeldebedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Copper cabling
Beschreibung: Koperbekabeling: betreft de levering, installatie en integratie van kopergebaseerde bekabelingsoplossingen, waaronder maar niet beperkt tot patchverbindingen, patchpanelen, trunkingverbindingen, duplexverbindingen en bijbehorende componenten.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 32551500 Fernsprechkabel
Los: LOT-0002
Titel: Optical fiber cabling
Beschreibung: Betreft de levering, installatie en integratie van glasvezelbekabelingsoplossingen, waaronder glasvezelpatching, trunkingverbindingen, optische patchpanelen, connectoren en gerelateerde accessoires.
Interne Kennung: 2