35333-2026 - Wettbewerb
Polen – Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen – Dostawa firewalla Data Center w ramach projektu CCN
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa firewalla Data Center w ramach projektu CCN
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa do Zamawiającego fabrycznie nowych Urządzeń, udzielenie przez Wykonawcę gwarancji na Urządzenia i Oprogramowanie i zapewnienie na oferowane Urządzenia i Oprogramowanie serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego, wg poniższego zestawienia: 1) Urządzenie realizujące funkcje firewall - 2 sz. 2) Wkładka światłowodowa QSFPDD 400Gb wariant LR, jednomodowa, LC, zgodna z oferowanym rozwiązaniem - 8 szt. 3) Wkładka światłowodowa QSFPDD 400Gb wariant LR, jednomodowa, LC, zgodna z przełącznikami sieciowymi Juniper - 8 szt. 4) Wkładka światłowodowa wariant LR, jednomodowa, LC, zgodna z oferowanym rozwiązaniem - na potrzeby komunikacji wysokiej dostępności - 4 szt. 5) Wkładka światłowodowa wariant LR, jednomodowa, LC, zgodna z przełącznikami sieciowymi Juniper - na potrzeby komunikacji wysokiej dostępności- 4 szt. 6) Patchcord światłowodowy, jednomodowy (duplex), Uniboot LC/PC - Uniboot LC/APC - 3m lub dłuższy - 24 szt. 7) System centralnego zarządzania. Dla zapewnienia maksymalnej kompatybilności i funkcjonalności musi pochodzić od tego samego producenta co oferowany sprzęt - 1 szt. 8) Cykl szkoleń autorskich - 1 szt. 9) Tokeny sprzętowe lub programowe - 20 szt. 10) Asysta przy wdrożeniu i wsparcie techniczne - 192 godziny 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa).
Interne KennungZZOSE.2611.60.2025.519.KBO[CCN]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
LosLOT-0001