See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu Syngo.Via o nowe funkcjonalności oraz rozbudowa platformy Philips AVW 15 Enterprise o dodatkowe licencje
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu Syngo.Via o nowe funkcjonalności oraz rozbudowa platformy Philips AVW 15 Enterprise o dodatkowe licencje w podziale na 2 Części: Część nr 1 - Rozbudowa systemu Syngo.Via o nowe funkcjonalności; Część nr 2 – Rozbudowa poprzez dostarczenie dodatkowych 8 licencji jednoczesnego użytkowania systemu Philips Advanced Visualization Workspace 15. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 2a i 2b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla Części nr 1 i nr 2). 3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach przedsięwzięcia pn. „Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Centralny Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10-0435/25/KPO/102/2025/525 z dnia 15.12.2025 r.
Vorherige Bekanntmachung: 243253-2026
Interne Kennung: DZPUCK.262.054.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: Rozbudowa systemu Syngo.Via o nowe funkcjonalności;
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu Syngo.Via o nowe funkcjonalności oraz rozbudowa platformy Philips AVW 15 Enterprise o dodatkowe licencje w podziale na 2 Części: Część nr 1 – Rozbudowa systemu Syngo.Via o nowe funkcjonalności; 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Rozbudowa poprzez dostarczenie dodatkowych 8 licencji jednoczesnego użytkowania systemu Philips Advanced Visualization Workspace 15.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu Syngo.Via o nowe funkcjonalności oraz rozbudowa platformy Philips AVW 15 Enterprise o dodatkowe licencje w podziale na 2 Części: Część nr 2 - Rozbudowa poprzez dostarczenie dodatkowych 8 licencji jednoczesnego użytkowania systemu Philips Advanced Visualization Workspace 15. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 2