See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie audytów energetycznych wraz z opracowaniem wielobranżowej inwentaryzacji architektoniczno- budowlanej budynków wyszczególnionych w Załączniku nr 2.1. do OPZ. Niniejsza dokumentacja będzie stanowiła podstawę do ustalenia szacunkowych kosztów termomodernizacji i złożenie wniosku o dofinansowanie na tej podstawie; opracowania dokumentacji projektowej na termomodernizację ww. obiektów, przygotowanie opisów przedmiotu zamówienia na roboty budowlane (jako element OPZ/podstawa opracowania PFU dla trybu zaprojektuj i wybuduj)”. Zamawiający udzieli niniejszego zamówienia z podziałem na 24 części. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie odbywała się etapowo dla każdej części tj.: 1. Etap I - opracowanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej każdego budynku oraz wykonanie audytów energetycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami; 2. Etap II – udzielanie odpowiedzi na pytania pojawiające się na etapie postępowania przetargowego o udzielenie zamówienia publicznego dotyczącego wyboru wykonawcy dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych (tryb zaprojektuj i wybuduj), przygotowywanej na podstawie sporządzonych przez Wykonawcę inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych oraz audytów energetycznych. Zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.), Zamawiający informuje o możliwości udzielenia zamówień polegających na powtórzeniu podobnych usług, stanowiących niezbędne uzupełnienie zamówienia podstawowego, w szczególności obejmujących: • wykonanie dodatkowych audytów energetycznych budynków mieszkalnych wielolokalowych zlokalizowanych na terenie gmin objętych projektem lub gmin sąsiednich, • wykonanie dodatkowej inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej dla budynków, które zostaną wskazane przez Zamawiającego, • aktualizację lub rozszerzenie opracowanej dokumentacji w zakresie przewidzianym potrzebami Zamawiającego. Zamówienia te będą udzielane w przypadku wystąpienia uzasadnionych potrzeb Zamawiającego, pod warunkiem, że: • są zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego, • są zgodne z warunkami przewidzianymi w SWZ, • wartość przewidywanych zamówień nie przekroczy 30% wartości zamówienia podstawowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Rozdział 3 SWZ, Załącznik nr 2 do SWZ- OPZ oraz Załącznik nr 3 do SWZ- wzór umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 78582-2026
Interne Kennung: BS/ZOW/AgZ/203/019/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 1
Beschreibung: Obejmuje powiaty: świdwiński i białogardzki- ilość budynków - 15 szt.
Los: LOT-0002
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 2
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat łobeski- ilość budynków- 36 szt.
Los: LOT-0003
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 3
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat pyrzycki- ilość budynków- 22 szt.
Los: LOT-0004
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 4
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat goleniowski- ilość budynków- 30 szt.
Los: LOT-0005
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 5
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat stargardzki- ilość budynków- 16 szt.
Los: LOT-0006
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 6
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat szczecinecki- ilość budynków- 33 szt.
Los: LOT-0007
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 7
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat drawski- ilość budynków- 27 szt.
Los: LOT-0008
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 8
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat kołobrzeski- ilość budynków- 28 szt.
Los: LOT-0009
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 9
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat myśliborski- ilość budynków- 12 szt.
Los: LOT-0010
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 10
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat choszczeński- ilość budynków- 13 szt.
Los: LOT-0011
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 11
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat policki- ilość budynków- 13 szt.
Los: LOT-0012
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 12
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat gryfiński- ilość budynków- 12 szt.
Los: LOT-0013
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 13
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat kamieński- ilość budynków- 3 szt.
Los: LOT-0014
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 14
Beschreibung: Obejmuje powiaty: powiat sławieński- ilość budynków- 2 szt.
Los: LOT-0015
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 15
Beschreibung: Obejmuje: Gmina Karnice- ilość budynków- 27 szt.
Los: LOT-0016
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 16
Beschreibung: Obejmuje: Gmina Brojce- ilość budynków- 10 szt.
Los: LOT-0017
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 17
Beschreibung: Obejmuje: Gmina Płoty- ilość budynków- 23 szt.
Los: LOT-0018
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 18
Beschreibung: Obejmuje: Gmina Bobolice- ilość budynków- 17 szt.
Los: LOT-0019
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 19
Beschreibung: Obejmuje Gminy: Będzino i Biesiekierz- ilość budynków- 11 szt.
Los: LOT-0020
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 20
Beschreibung: Obejmuje Gmina: Świeszyno- ilość budynków- 21 szt.
Los: LOT-0021
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 21
Beschreibung: Obejmuje: Gmina Polanów- ilość budynków- 6 szt.
Los: LOT-0022
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 22
Beschreibung: Obejmuje: Gmina Mielno- ilość budynków- 7 szt.
Los: LOT-0023
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 23
Beschreibung: Obejmuje: Gmina Gryfice- ilość budynków- 9 szt.
Los: LOT-0024
Titel: „Wykonanie audytów energetycznych wraz z inwentaryzacją architektoniczno- budowlaną budynków mieszkalnych wielolokalowych będących pierwotnie w zasobach PGR na terenie gmin woj. zachodniopomorskiego”- Część 24
Beschreibung: Obejmuje: Gmina Sianów- ilość budynków- 3 szt.