2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na terenie przejść granicznych województwa podlaskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na terenie przejść granicznych województwa podlaskiego (tj.: systemu włamania i napadu, systemu kontroli dostępu, systemu telewizji dozorowej, systemu nagłośnienia platform wjazdowej i wyjazdowej, centrali telefonicznej, systemu videofonowego SV; systemu monitoringu; systemu grupowego zasilania oświetlenia awaryjnego; systemu łączności radiowej; systemu nagłośnienia; systemu sterowania i kontroli pojazdów i osób, pojazdów ciężarowych, systemu WLAN i telefonii DECT IP). Przedmiot zamówienia podzielony jest na pięć części: Część 1: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Kuźnica Białostocka-Bruzgi oraz na kolejowym przejściu granicznym Kuźnica Białostocka-Grodno. Część dotyczy: dpg Kuźnica Białostocka-Bruzgi: systemu włamania i napadu, systemu kontroli dostępu, systemu telewizji dozorowej, systemu nagłośnienia platform wjazdowej i wyjazdowej, centrali telefonicznej, systemu awaryjnego otwierania drzwi; kpg Kuźnica Białostocka-Grodno: systemu telewizji dozorowej w budynku RTG. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 391. Część 2: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Bobrowniki-Bierestowica. Część dotyczy: systemu sygnalizacji włamania i napadu, systemu kontroli dostępu, systemu nadzoru wizyjnego, systemu videofonowego, centrali telefonicznej. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 224. Część 3: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na kolejowym przejściu granicznym Siemianówka-Swisłocz. Część dotyczy: systemu sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemu kontroli dostępu SKD, systemu telewizji dozorowej CCTV. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 60. Część 4: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Białowieża-Piererow. Część dotyczy: systemu sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemu kontroli dostępu SKD, systemu nadzoru wizyjnego SWN. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 25 Część 5: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Połowce-Pieszczatka. Część dotyczy: systemu sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemu kontroli dostępu SKD, instalacji wideomofonu SG i OC, systemu Telewizji Dozorowej CCTV, systemu łączności radiowej SG, systemu nagłośnienia, systemu sterowania i kontroli pojazdów i osób, systemu sterowania i kontroli pojazdów ciężarowych, systemu WLAN i telefonii DECT IP Służb Celnych, systemu łączności radiowej Służb Celnych. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 315 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: OK-III.272.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50610000 Reparatur und Wartung von Sicherheitsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Kuźnica Białostocka-Bruzgi oraz na kolejowym przejściu granicznym Kuźnica Białostocka-Grodno.
Beschreibung: Część 1: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Kuźnica Białostocka-Bruzgi oraz na kolejowym przejściu granicznym Kuźnica Białostocka-Grodno. Część dotyczy: dpg Kuźnica Białostocka-Bruzgi: systemu włamania i napadu, systemu kontroli dostępu, systemu telewizji dozorowej, systemu nagłośnienia platform wjazdowej i wyjazdowej, centrali telefonicznej, systemu awaryjnego otwierania drzwi; kpg Kuźnica Białostocka-Grodno: systemu telewizji dozorowej w budynku RTG. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 391.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Bobrowniki-Bierestowica.
Beschreibung: Część 2: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Bobrowniki-Bierestowica. Część dotyczy: systemu sygnalizacji włamania i napadu, systemu kontroli dostępu, systemu nadzoru wizyjnego, systemu videofonowego, centrali telefonicznej. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 224.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na kolejowym przejściu granicznym Siemianówka-Swisłocz.
Beschreibung: Część 3: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na kolejowym przejściu granicznym Siemianówka-Swisłocz. Część dotyczy: systemu sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemu kontroli dostępu SKD, systemu telewizji dozorowej CCTV. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 60.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Białowieża-Piererow.
Beschreibung: Część 4: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Białowieża-Piererow. Część dotyczy: systemu sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemu kontroli dostępu SKD, systemu nadzoru wizyjnego SWN. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 25.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Połowce-Pieszczatka.
Beschreibung: Część 5: Przegląd, konserwacja i naprawa systemów teletechnicznych na drogowym przejściu granicznym Połowce-Pieszczatka. Część dotyczy: systemu sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, systemu kontroli dostępu SKD, instalacji wideomofonu SG i OC, systemu Telewizji Dozorowej CCTV, systemu łączności radiowej SG, systemu nagłośnienia, systemu sterowania i kontroli pojazdów i osób, systemu sterowania i kontroli pojazdów ciężarowych, systemu WLAN i telefonii DECT IP Służb Celnych, systemu łączności radiowej Służb Celnych. Naprawa ww. systemów – szacunkowa liczba roboczogodzin w trakcie trwania umowy – 315.
Interne Kennung: Część 5